در حال حاضر تنها بخشی از گوشیم که داره با اینترنت کار میکنه اونم نه هر اینترنتی اینترنت مخابرات وبلاگه و من حتی نمیتونم گوگل رو باز کنم چه برسه به تلگرام و اینستاگرام و . واقعا متشکر !

[ محدود شدیم به سایت های داخلی ::/ ]

دیروز شمال تهران افتضاااااح بود ماشینا قفل قفلللل سربالایی ها ماشین سر میخورد میومد پایین و دوستم اصلا نتونست بره خونشون یعنی در این حد افتضاح و خب واقعا نمیدونید با چه مصیبتی ما خودمون رو رسوندیم به مترو  ( همه ی راه ها لیز اصلا مصیبتی بود ) تا بیایم خونه یعنی یه سی چهل سانتی برف نشسته بود من واقعا نمیتونم درک بکنم بچه های کوچیک تر که خودشون نمیتونستن با مترو بیان چند ساعت تو مدرسه بودن تا سرویسا برسن و چند ساعت طول کشید تا رسیدن خونه ، من خودم به شخصه سههههه ساعت تو راه بودم اونم تازه با مترو ، و اومدم خونه رسما داشتم میمرم :/ 

اینقدر اینقدر مسئولین شهرداری بی مسئولیت یعنی کسی که سکته کنه کسی که هزار تا مشکل براش پیش بیاد ، چی کار میخواست بکنه توی این راه بندون ! واقعا ما داریم درباره ی جون انسان ها اینقدر ساده برخورد میکنیم . 

خدایا خواهش میکنم اخر و عاقبت این مردم و این کشور رو به خیر کن فقط

این عکسو ساعت نه صبح گرفتم و بعدش گوشیم توسط مسئولین گرامی مدرسه گرفته شد و بعدشم خاموش شد و نتونستم عکس بیگیرم که نشون بدم سه چهار برابر این حجم وقتی داشتیم از مدرسه بیرون میرفتیم اومده بود و ببینید چقدر اوضاع داغون بوده 

یکی از همین درختای توی تصویر شاخش شکست از این حجم از برف :/

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

داستان های من خانه قران شهید دهقانی (سامانه حجت) فارور | Faroor Izzyswave پرسش مهر 20 خريد سيم کارت همه چی موجوده وبسایت چاپ پارسیان همه چیز در مورد ساختمان دکتر رضا بهمنش(راکی)